Oleme toeks reservväelastele!

MM Grupp tunnustab reservväelasi, kes on meie sõjalise riigikaitse põhijõud. Nende valmisolek osaleda Eesti riigikaitses on kriitilise tähtsusega meie kõigi julgeoleku tagamiseks. Seetõttu toetame ja väärtustame reservväelasi nende pühendumuse eest läbi erinevate algatuste ja soodustuste.

Reservväelaste nädal 28.04-6.05.

Reservväelaste nädala raames pakume reservväelastele ja nende peredele mitmeid soodustusi meie grupi ettevõtetes. Reservväelane saab nautida eripiletiga Apollo Kinos pakutavaid filme, osta põnevat ja inspireerivat meelelahutust Apollo Kauplustest ja einestada soodsamalt meie restoranides - O'Learys, KFC, MySushi, Vapiano, Lido ning Blender. Lisaks on võimalik soetada parema hinnaga lemmikloomatooteid PetCityst ja vormistada soodsamalt Postimehe digitellimus. Teavituse levitamisel on meid toetanud toetanud Duo Media Networks.

Reservväelaste fond

MM Grupp toetab reservväelasi ka pikemaajaliselt. Linnamäe Lihatööstus ja Apotheka on sõlmitud kaitseministeeriumiga koostöölepingu, mille raames tuuakse turule digilaigulised tooted. Nende toodete ja kõikide Apotheka omamärgi toodete müügitulust eraldatakse osa tulu Reservväelaste fondi. See fond on loodud kaitseministeeriumi ja Riigikaitse Edendamise Sihtasutuse koostöös, et võimaldada kodanikel ja ettevõtetel panustada riigikaitse tugevdamisse vabatahtlike annetuste kaudu.

MM Grupp kui tööandja

Meie grupi ettevõtete väärtused on töötajaid toetavad. Muuhulgas seisame ka selle eest, et riigikaitsjana õppekogunemistel osalevatel töötajatel säiliks harjumuspärane igakuine sissetulek.

 

MM Grupp on tänulik kõikidele reservväelastele ja tunnustame neid panuse eest Eesti riigikaitsesse! Meie toetus ja tunnustus on teie julgeolekupanuse vääriline.


Eelmine

MM Grupp müüb Apple´i äri itaallastele

Järgmine

Jaga seda artiklit