MM Grupp pälvis „Riigikaitsjate toetaja“ kuldtaseme tunnustuse

Teisipäeval, 18. juunil toimus pidulik tseremoonia, kus tunnustati Riigikaitse toetajaid ning jagati välja hõbe- ja kuldtaseme tunnustused. Üritusel osalesid Vabariigi President Alar Karis, kaitseminister Hanno Pevkur, kaitseväe juhataja kindral Martin Herem ja Kaitseliidu ülem kindralmajor Ilmar Tamm. Kokku anti 113 Eesti ettevõttele ja organisatsioonile „Riigikaitsjate toetaja“ hõbe- ja kuldtaseme tunnustused nende panuse eest Eesti riigikaitsesse ja reservväelaste toetamisel.


MM Grupp tunneb uhkust, et on nende ettevõtete seas, kellele anti kuldtaseme tunnustus. Meie jaoks on riigikaitsesse panustamine igapäevase töö lahutamatu osa. Usume, et iga panus loeb ja ühiselt tegutsedes saame tugevdada meie kõigi julgeolekut.

MM Grupi töötajatel säilib reservkogunemistele minnes töötasu, mis võimaldab neil keskenduda õppustele täielikult. Meie eesmärk on, et töötaja, kes osaleb õppustel, saaks seda teha südamerahus ja kindlustundega.

Kevadel toimunud reservväelaste nädalal panustasid mitmed meie kontserni ettevõtted, pakkudes reservväelastele soodustusi, et nad saaksid veeta kvaliteetaega oma lähedaste ja sõpradega, tugevdades nii ka reservväelase tagalat.

Lisaks on Linnamäe Lihatööstus tulnud välja digilaigulise konserviga, mille müügitulult annetatakse osa Reservväelaste Fondi. See on järjekordne võimalus igapäevase äri kõrval panustada Eesti riigikaitse põhijõudu.

Oleme väga tänulikud tunnustuse eest, mis kuulub kõikidele meie kontserni ettevõtetele!


Eelmine

Oleme toeks reservväelastele!

Järgmine

Jaga seda artiklit