Jaan Tõnissoni meediaauhinnad 2023

Jaan Tõnissoni Meediaauhindade nominendid ja laureaadid on selgunud. Reedel, 2. veeburaril tunnustati Postimehe peamajas 2023. aasta parimaid töid - kirjutavas meedias, televisioonis kui ka raadios. Lisaks said tunnustust valdkondade taustajõud. Jaan Tõnissoni ajakrijanduspreemia, Arvamusliider ja Aasta Noor ajakirjanik tehti teatavaks…

February 07, 2024

Apollo grupi uueks juhiks saab Liisi Znatokov

Apollo Group OÜ uue juhina alustab veebruarist Liisi Znatokov.

February 05, 2024

Postimehe uus peatoimetaja Priit Hõbemägi: ka usaldusväärne ajakirjandus peab tekitama emotsioone

Postimehe uue peatoimetaja Priit Hõbemägi sõnul on Postimehe suurimaks väärtuseks usaldusväärsus, mida tuleb hoida. Samas peab ka usaldusväärne meedia tekitama Hõbemägi sõnul emotsioone, et see lugejatele korda läheks.

June 13, 2022

Apollo TV siseneb superkiire interneti turule konkurentidest kordades odavama hinnaga

Voogedastusplatvorm Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse.

May 31, 2022

Tallinnas alustas tööd uus toidukuller Fudy

Nüüdsest on Tallinnas toitu koju tellides Bolti ja Wolti kõrval valikus ka kolmas rakendus Fudy. Fudy OÜ juhatuse liikme Holger Lihtmaa sõnul alustavad nad pealinnast ja plaanivad lähiajal laieneda ka teistesse suurematesse Eesti linnadesse.

May 20, 2022

„Apteeker Melchior“ avalikustas teise osa treileri

Apteeker Melchiori mängufilmide triloogia teine osa „Apteeker Melchior. Viirastus“ jõuab kinodesse juba sel suvel ning nüüd on fännidel võimalik vaadata teise osa värskelt avalikustatud ametlikku treilerit.„Apteeker Melchior. Viirastus“ treiler:https://youtu.be/iEProiLuJFA

May 20, 2022

Kauaoodatud mängufilm „Apteeker Melchior“ esilinastub sellel nädalal

Režissöör Elmo Nüganeni keskaegne krimipõnevik „Apteeker Melchior“ jõuab sellel nädalal kinokavadesse üle Eesti.

April 11, 2022

MM Grupp ostis Tallinnas Coca-Cola Plaza kino

MM Grupp ostis täna Kinoplaza OÜ, mis opereerib Forum Cinemase kaubamärgi all kinotegevust Tallinna kesklinnas Coca-Cola Plazas.

April 11, 2022

Apollo Kino ja kogupere meelelahutuskeskus Super Skypark avavad koostöös Baltikumi ainulaadse meelahutuskeskuse Apollo Skypark „Domina Shopping“ keskuses, Riias

Neljapäeval, 14. aprillil avab Eesti suurim kinokett koostöös Super Skyparkiga ainulaadse meelelahutuskeskuse Apollo Skypark „Domina Shopping“ kaubanduskeskuses, Riias.

April 08, 2022

Heategevusliku kontserdi Slava Ukraini raames koguti üle 690 000 euro Ukraina heaks

Heategevuslik kontsert Slava Ukraini 16. märtsil sündis tosinate muusikute ja vabatahtlike korraldajate koostöös, keda seob soov aidata Ukraina sõjas kannatanuid. Kolmetunnise kanaliteülese tele- ja raadiokontserdi jooksul koguti üle 690 000 euro sõjapiirkonna haiglaid abistava MTÜ Slava Ukraini toetuseks.

March 17, 2022

UUS POSTIMEES ⟩ Postimees Grupi juht Toomas Tiivel: «Meie eesmärk on teenida lugejat!»

Postimehe online-portaal ei saanud alates esmaspäevast mitte ainult uut nägu, vaid tegi märkimisväärse sammu lugejakogemuse paremaks muutmisel. Tellijale on uues Postimehes parem loetavus, vähem reklaami ja personaalsem sisu.

March 10, 2022

Eetrisse on jõudnud uus raadiojaam Raadio Duo

8.märtsil läks seitsmes Eesti piirkonnas eetrisse uus raadiojaam Raadio Duo, mis toob kuulajateni hoogsa ning rõõmsatoonilise muusikavaliku, lühiuudised ning jagab infot kõikvõimalike ürituste kohta.

March 09, 2022

Postimees avas ukrainakeelse uudisteportaali

Seoses Venemaa sissetungiga Ukrainasse ja suure põgenikehulgaga, kellest paljud jõuavad ka Eestisse, otsustas Postimees teha kõik endast sõltuva, et info sündmustest jõuaks iga inimeseni ja et ukraina lugejad saaksid olulise info kätte oma emakeeles. Seepärast avab Postimees 8. märtsist ukrainakeelse…

March 08, 2022

Kuku Raadio tähistas 30. sünnipäeva eriprogrammiga Tallinna Linnahallist

Eesti vanim erajaam Kuku Raadio tähistas 1. märtsil 30. sünnipäeva väga erilise saatepäevaga Tallinna Linnahallist, kust aastal 1992 ka oma tööd alustas.

March 08, 2022

Apollo TV teeb viis välismaist uudistekanalit tasuta kättesaadavaks

Kodumaine teleteenuse pakkuja Apollo TV toob alates 1. märtsist tasuta ja liitumislepinguta Eesti vaatajateni viis usaldusväärset välismaist uudistekanalit.

March 01, 2022

MM Grupp toetab Ukrainat miljoni euro suuruse annetusega

Margus Linnamäele kuuluvad MM Grupi ettevõtted Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes toetavad Ukrainat koheselt ühe miljoni euro väärtuses elutähtsate esmaabitarvikute ja ravimitega.

February 28, 2022

Agentuur Sweep. kasvab jõudsalt

Eelmise aasta lõpus asutatud uus loovagentuur Sweep. sai alanud aastal täiendust, kui tiimiga liitusid tegevjuht, kaks kunstilist juhti, loovjuht, projektijuht ja sotsiaalmeedia spetsialist.

February 09, 2022

Uus kodumaine mängufilm „Soo“ esilinastub 14. veebruaril

Valentinipäeval, 14. veebruaril esilinastub Oskar Lutsu jutustuse ainetel valminud uus kodumaine mängufilm „Soo“, mis on režissöör Ergo Kulla ja stsenarist Martin Alguse teine Lutsu teose põhjal valminud film „Talve“ järel.„Soo“ režissöör Ergo Kuld lausus, et filmi vaatajatel avaneb võimalus teha lähemat…

February 08, 2022

MM Grupi uus loovagentuur Sweep. hakkab koondama Eesti parimaid talente

Eesti üks suuremaid valdusfirmasid MM Grupp asutas oma reklaamiagentuuri Sweep., mida hakkavad juhtima viimaste aastate kaks kõige edukamat loovjuhti Oliver Lomp ja Siim Nikopensius.

November 10, 2021