MM Grupp toetab Ukrainat miljoni euro suuruse annetusega

Margus Linnamäele kuuluvad MM Grupi ettevõtted Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes toetavad Ukrainat koheselt ühe miljoni euro väärtuses elutähtsate esmaabitarvikute ja ravimitega.

Kuna Venemaa okupatsiooniväed on asunud ründama haiglaid Ukrainas ning lahingupiirkondades, on piirkonnas terav puudus elupäästvatest esmaabivahenditest. Sestap paneb MM Grupp kokku nimekirja kõige kriitilisematest meditsiinitarvikutest, mida Ukrainasse saata.

Ettevõtte omaniku Margus Linnamäe sõnul on Ukrainal kõige pakilisem vajadus relvade ja laskemoona järele, mida saavad ja peavad pakkuma nii Eesti kui ka teised riigid. Samas vähim, mida erasektor teha saab, on anda Ukrainale elude päästmiseks meditisiiniabi. «Eesti, Läti ja Leedu vabaduse eest võideldakse täna Kiievi äärelinnades,» ütles Linnamäe, kes kutsub kõiki Eesti ettevõtjaid panema õlga alla Ukraina abistamiseks. Tema sõnul on praegu kriitilise tähtsusega abi kohalejõudmise kiirus.

Abipaketti panevad kokku Magnumi gruppi kuuluvad ettevõtted Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Toetajate hulgas on ka gruppi kuuluv Semetron AS ning Apotheka apteegifrantsiis. Ravimite kohaletoimetamist koordineeritakse koostöös Eesti ja teiste Baltimaade ravimiametitega ning välisministeeriumiga.

Eelmine

Agentuur Sweep. kasvab jõudsalt
Agentuur Sweep. kasvab jõudsalt

Järgmine

Apollo TV juhatuse liige Pert Lomp.
Apollo TV teeb viis välismaist uudistekanalit tasuta kättesaadavaks kõigile Eesti inimestele

Jaga seda artiklit