Apollo TV teeb viis välismaist uudistekanalit tasuta kättesaadavaks kõigile Eesti inimestele

Apollo TV juhatuse liige Pert Lomp.
Kodumaine teleteenuse pakkuja Apollo TV toob alates 1. märtsist tasuta ja liitumislepinguta Eesti vaatajateni viis usaldusväärset välismaist uudistekanalit.

Vaatajateni tuuakse ukrainakeelne UATV (Ukrainian TV), venekeelne kanal Current Times (Nastojashee vremja) ning inglise keeles Deutsche Welle, France24 ja Euronews. Telekanalite nägemiseks ei ole pea olema registreeritud kasutaja – loetletud kanalid on Apollo TV-s tasuta kättesaadavad kõigile veebis apollo.tv.

«Meie otsuse taga on siiras soov jagada objektiivset, aktuaalset ja laiapõhjalist infot Ukrainas toimuva kohta ning teha see läbi meie platvormi kõikidele tasuta kättesaadavaks. Loodetavasti aitab kuuest erinevast uudistekanalist tulev infovoog vaatajatel kujundada adekvaatse pildi nii Ukrainas kui mujal maailmas toimuvast,» selgitas Apollo TV juhatuse liige Pert Lomp.

Lomp lisas, et füüsiliste rünnaku kõrval on täies hoos ka infosõda, kus operatiivse ja usaldusväärse info kättesaamine on eriti oluline – siin võivad haavatavad olla ka meie oma inimesed. «Kuigi Apollo TV on oma loomise hetkest olnud rohkem keskendunud eestikeelsele kliendile, siis on praegustel ärevatel aegadel meie kohustus tuua usaldusväärne info kõikide Eesti inimesteni, sõltumata nende emakeelest.»

Apollo TV teenus töötab nii telerites, nutiseadmetes kui ka arvutiekraanidel.

Eelmine

MM Grupp toetab Ukrainat miljoni euro suuruse annetusega

Järgmine

Kuku Raadio tähistas 30. sünnipäeva eriprogrammiga Tallinna Linnahallist

Jaga seda artiklit