Tallinnas alustas tööd uus toidukuller Fudy

Nüüdsest on Tallinnas toitu koju tellides Bolti ja Wolti kõrval valikus ka kolmas rakendus Fudy. Fudy OÜ juhatuse liikme Holger Lihtmaa sõnul alustavad nad pealinnast ja plaanivad lähiajal laieneda ka teistesse suurematesse Eesti linnadesse. 

Fudy äpp läks äsja avalikuks ja ettevõtte sõnul peaks rakendus tooma turule revolutsiooni, kuna erinevalt teistest rakendusestest on varsti võimalik ühe tellimusega saada toit mitmest eri restoranist.

Uustulnukat Bolt Foodi ja Woltiga võrreldes on kõigil kolmel suhteliselt sarnane rakendus ja kasutajaliides. Ka toidu hinnad samad, vahepeal harva on näha paarikümne sendist erinevust.

Mis aga erinevad, on kohaletoimetamise tasud. Vähemalt praegu, on Fudy kohaletoomise hinnad teistest märgatavalt soodsamad.

Testides kõiki kolme rakendust on näha, et Fudy kohaletoimetamise tasud võivad konkurentidest erineda kahe-, vahepeal isegi kümnekordselt.

Madalate kohaletoimetamise hindade taga võib aga olla ka põhjus, et Fudy on niivõrd uus ja kavatseb ennast turule sisse süüa. Seda saab vaid aeg näidata, kas ja kuidas hinnad tulevikus erinema hakkavad.

Ettevõtte veebilehel on kirjas, et firmas on võimalik kulleritel teenida kuni 30% suuremat tasu. Lisaks sellele on veebilehel suur nimekiri restoranidest, mis peaks teenusega peatselt liituma.

Fudy äpp on loodud Eestis ning Lihtmaa sõnul on neil plaanis tulevikus laieneda Lätti, Leetu, Soome ja sealt edasi.

Fudy OÜ enamusosalus kuulub Margus Linnamäe MM Grupile ja Ivar Vendelini OÜ Mirrow Institute’ile.


Allikas: digigeenius

Eelmine

„Apteeker Melchior“ avalikustas teise osa treileri

Järgmine

Apollo TV siseneb superkiire interneti turule konkurentidest kordades odavama hinnaga

Jaga seda artiklit