Järgmised 17 restoraniketti alustavad koostööd ainult kullerfirmaga Fudy

Alates 1. oktoobrist saab mitmete tuntud restoranide toidu kojuveo tellimusi teha ainult Fudy rakenduse kaudu. Eestis lõpetavad seniste partneritega koostöö KFC, Viru burger, Vapiano, Tokumaru, Blender, POMO, Tai Boh, Brööder Kebab, Chi, Little India, Chopsticks, Lido, Kimijimi, O’Learys, MySushi, Ice Cafe ja Apollo kinod. Koostööd jätkatakse esialgu linnades, kus Fudy veel esindatud ei ole.

"1. oktoobril toimub kohalikul turul oluline muudatus, sest Hesburgerile lisandus veel 17 restorani koos rohkem kui 130 asukohaga, kelle ainuke kullerpartner on Fudy. Astume suure sammu lähemale oma eesmärgile olla parima restoranivalikuga platvorm ja koos sellega ka klientide esimene ja peamine eelistus," sõnas Fudy tegevjuht Holger Lihtmaa  

„Meil on hea meel, et Fudy-l on selge plaan teha toidu kojuveos revolutsiooni, muutes see kõikide osapoolte jaoks mugavamaks. Näiteks ühe tellimusega saavad kliendid valida meelepärased road mitmest eri restoranist. Selline kliendikeskne lähenemine ühtib ka Apollo gruppi kuuluvate restoranide nägemusega,“ selgitab otsust Apollo Group’i juhatuse esimees Madis Jääger. „Seniste kullerfirmade pidev teenustasude tõstmine muutis toidu kaasamüümise nende kaudu meie jaoks kahjumlikuks. Fudy koostöö puhul näeme, et teenustasude kujundamine sünnib kokkuleppena, võttes arvesse nii restoranide kui ka klientide huve,“ lisab Jääger. 

Tokumaru omanik Daigo Takagi põhjendab otsust: „Meil on Fudy inimestega olnud hea sünergia algusest peale. Nad on eestimaine platvorm, kes teab ja tunneb toitlustus- ja meelelahutusmaailma, mõistab restoranide hingeelu ja ka selle murekohti paremini kui keegi teine. Nad on paindlikud ja valmis kaasa tulema ideega, et muuta kasutajate elu mugavamaks, mis on meie jaoks oluline.“

Fudy on eestimaine toidu kojuveo äpp, mis töötab Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Fudy eesmärgiks on muuta toidutellimise kogemus oluliselt mugavamaks ja tuua restoranid klientidele lähemale. Fudy mobiilirakendus on kättesaadav iOS ja Androidi seadmetele. Fudy OÜ enamusosalus kuulub Margus Linnamäe MM Grupile ja Ivar Vendelini OÜ Mirrow Institute’ile.

Eelmine

Postimehe uus peatoimetaja Priit Hõbemägi: ka usaldusväärne ajakirjandus peab tekitama emotsioone

Järgmine

MM Grupp kasvatas käivet ja kasumit

Jaga seda artiklit