Kuku Raadio tähistas 30. sünnipäeva eriprogrammiga Tallinna Linnahallist

Eesti vanim erajaam Kuku Raadio tähistas 1. märtsil 30. sünnipäeva väga erilise saatepäevaga Tallinna Linnahallist, kust aastal 1992 ka oma tööd alustas.

Kuku tõi taas eetrisse mitmed tegijad, kes seotud raadio algusega või mänginud olulist rolli jaama pikas ajaloos. Alustades peatoimetajatest eesotsas algusaastatel seda tööd teinud Erki Berendsiga kuni Ivo Linnani, kes oli tegelikult üks esimesi Kuku hommikusaate juhte.

Külas käisid ka jaama asutaja Rein Lang, Kreisiraadio alustala Peeter Oja ning veel mitmed endised ja praegused Kuku saatejuhid. 12 tunni jooksul toodi kuulajateni lisaks intervjuudele kogu äratundmisrõõm ja samas ka valu, mis tegijatele Linnahallist vastu vaatas.

Kogu päevast valmib ”Kuku 30” telesaade, mis on eetris Kanal 2-s 3. märtsil kell 22.

Päevaga Linnahallis alustas Kuku ülekannetesarja, mis viib kuulajad aasta lõpuks kokku 30 erinevasse paika. Peatoimetaja Madis Kimmeli sõnul on just see parim kingitus kuulajatele. ”Järgmise 10 kuu jooksul sõidame Eesti risti-rästi läbi ning tuleme eetrisse nii nendest kohtadest, kus liigub palju inimesi, kui ka sealt, kuhu inimesed reeglina ei satu,” lisas ta.

Jaam ise saab juubeli puhul värskema kõlapildi, eetrisse tulevad uued signatuurid ja helitaustad.


Previous

Apollo TV teeb viis välismaist uudistekanalit tasuta kättesaadavaks

Next

Postimees avas ukrainakeelse uudisteportaali

Share this article