Eetrisse on jõudnud uus raadiojaam Raadio Duo

8.märtsil läks seitsmes Eesti piirkonnas eetrisse uus raadiojaam Raadio Duo, mis toob kuulajateni hoogsa ning rõõmsatoonilise muusikavaliku, lühiuudised ning jagab infot kõikvõimalike ürituste kohta.

Raadio Duot saab kuulata Tallinnas, Haapsalus, Raplas, Paides, Narvas, Viljandis ja Võrus ning nende linnade ümbruses. Samuti saab jaama kuulata internetis aadressil raadioduo.pleier.ee.

Raadiote juhi Priit Vare sõnul sündis jaam suuresti meie ümber toimuvast lähtudes. ”Juba mitu aastat võib näha kasvavat huvi siseturismi vastu ja nii loomegi programmi, mis annab rohkelt vihjeid erinevates Eestimaa nurkades toimuvate sündmuste kohta,” kirjeldas ta.

Raadio Duo sõnaline osa puudutab kontserte, teatrietendusi, filme, telesaateid, spordi- ning liikumisüritusi. Iga kuu keskendub jaam kindlale teemale, nii on märtsis naistepäevaga seoses fookuses just naistele suunatud sündmused, aprillis tutvutakse komöödiažanris toimuvat, mais keskendutakse vabas õhus liikumisele.

Tegevjuhi Risto Rosimannuse sõnul aitab uus jaam keerulisel ajal inimeste mõtted sõjast ja koroonast natukenegi eemale viia. „Just seetõttu mängime Raadio Duos alati positiivset emotsiooni pakkuvat tempokat muusikat, ei mingeid ballaade ega negatiivseid mõtteid,“ kirjeldas ta.


Previous

Postimees avas ukrainakeelse uudisteportaali

Next

UUS POSTIMEES ⟩ Postimees Grupi juht Toomas Tiivel: «Meie eesmärk on teenida lugejat!»

Share this article